Bursa Sıhhi Tesisat

Sedat TURAN

Kombi Montajı

Kombi Montajı ve Kombi Değişimi konusunda uzman olan kombi montaj ustalarımızla işlemlerinizi güvenilir ve garantili olarak yapmaktayız.

Kombi Bakımı

Hem olası arızaların önüne geçmek, hem de doğalgaz faturalarını düşürerek sağlıklı bir kış geçirmek istiyorsanız kombi bakımı yaptırmayı ihmal etmeyin.

Petek Temizliği

Profesyonel Makine ve Kimyasal ilaçlar ile yaptığımız temizleme işlemleri ile petekleriniz ilk günkü performanslarını yeniden kazanmaktadır.

Su Tesisatı

Bilindiği gibi su tesisatı, temiz suların elde edilmesini sağlayan işlemlerden oluşan geniş bir tanımdır.

Tesisat Tamiri

Su kaçakları ihmale gelmez, en ufak bir rutubet bile olsa mutlaka Bursa Su Tesisat ile irtibata geçin.

Tıkanıklık Açmak

Tuvalet, banyo, mutfak gider tesisatlarında oluşan tıkanmalar kanal açma makinası ve gider görüntüleme robotu ile kısa süre içinde sorunun çözümü sağlanmaktadır.

Kalorifer Petek Montajı

Günümüzde ısınma amaçlı olarak en çok tercih edilen yakıtlar arasında kalorifer bulunuyor. Her tarafı kolay bir şekilde ısıtan kaloriferler, özel olarak üretilmiş petekler sayesinde kullanımı yaygınlaştırmaya devam etmiştir. Bu nedenle petekler oldukça önemli yer tutuyor. Çünkü kalorifer döşenmesi gereken yerlerde peteklerin hangi tarafa monta edilmesi gerektiği oldukça önemli yer tutuyor. Çünkü ısının her tarafa kolay bir şekilde yayılması için peteklerin kurulacağı yerler dikkatli bir şekilde seçilmelidir. Peteklerin montajı biraz zaman aldığından dolayı, kuruluma dikkat edilmesi gerekir.. Banyoya, mutfağa, odalara monta edilen petekler, yerden yüksek ve duvarla arasında mesafe olacak şekilde monta edilmelidir. Daha sonra peteklerin giriş ve bölgelerine dikkat edilerek bunlara vana bırakılmalıdır.